TROPKA

smak i doświadczenie


TROPKA istnieje od 2001 roku. Przez cały ten czas staramy się spełnić Państwa oczekiwania, przygotowując potrawy z najlepszej jakości produktów. Sugestie naszych Gości zawsze były i są wyznacznikiem do dalszego udoskonalania specjałów naszej kuchni. Od początku naszym celem było oferowanie produktów o wyjątkowej jakości oraz zapewnienie obsługi na najwyższym poziomie. Składniki do serwowanych dań kupujemy u sprawdzonych producentów żywności, co pozwala nam zawsze zachować świeżość i wysoką jakość.
Nasza oferta to przepyszna pizza z pieca opalanego drewnem, grill, smaczna ryba, gyros, kebab, świeże i soczyste sałatki, domowe obiady z imponującą ofertą wyśmienitych zup. Zachęcamy do wnikliwego przejrzenia naszego "menu". Gwarantujemy wyjątkowy, niepowtarzalny smak, korzystne ceny i bardzo miłą obsługę.

Serdecznie zapraszamy i życzymy smacznego

 

 

Wynajem sali

Organizujemy imprezy okolicznościowe, (komunie, chrzciny, przyjęcia ślubne). Zapraszamy do nas na imprezy firmowe, spotkania świąteczne, urodziny, imieniny, rocznice, itp. Indywidualnie dopasowane menu, ciekawy wystrój sali, miła obsługa.